Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Stropna svjetiljka VIRAJ, 3 x E27, crno/zlatnaID EK000500916
Stropna svjetiljka VIRAJ, 3 x E27, crno/zlatnaID: EK000500916
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 124,92 €
Stropna svjetiljka VIRAJ, metal, 46 x 46 cm, visina 32 cm, 3 x E27, 15 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 18.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Stropna svjetiljka VIRAJ, metal, 46 x 46 cm, visina 32 cm, 3 x E27, 15 W.
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Boja | Crno/Zlatna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 15 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 32 cm |
| Širina | 46 cm |