Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Stropni reflektor MARTHA, 6xE27, IP20, crnaID EK000568289
Stropni reflektor MARTHA, 6xE27, IP20, crnaID: EK000568289
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 64,10 €
- Cijena
- 49,99 €
-10% uz Diners Club 💳
S ovim stropnim reflektorom od šest plamenova, duljine 1.8m, nijedan kut sobe ne ostaje taman, jer se reflektori mogu okretati. To rezultira mnogim mogućim primjenama u cijelom dnevnom boravku. Svo...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
S ovim stropnim reflektorom od šest plamenova, duljine 1.8m, nijedan kut sobe ne ostaje taman, jer se reflektori mogu okretati. To rezultira mnogim mogućim primjenama u cijelom dnevnom boravku. Svojim modernim vintage dizajnom vrlo je trendi i može se integrirati u mnoge suvremene varijante namještaja. Zbog slobodnog izbora izvora svjetlosti (E27 / max. 60W) možete sami odrediti intenzitet svjetla i svijetlu boju ove unutarnje svjetiljke. Zbog svoje dugovječnosti i uštede energije preporučujemo LED žarulje. Daljnjim modelima ove serije možete dodatno uljepšati životni prostor.
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Boja | Crna |
| Brand | GLOBO |
| Snaga | 60 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 18.5 cm |
| Širina | 8.5 cm |
| Dubina | 180 cm |