Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vidik plafonjera 15311 (Ø40 cm), 3xE27, IP20, bijelaID EK000570967
Vidik plafonjera 15311 (Ø40 cm), 3xE27, IP20, bijelaID: EK000570967
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 29,97 €
Ova plafonjera odiše jednostavnošću i klasničnim izgledom. Plafonjera će privući svakog tko teži za funkcionalnom rasvjetom. Plafonjera je namijenjena unutarnjim prostorijama kao &...
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ova plafonjera odiše jednostavnošću i klasničnim izgledom. Plafonjera će privući svakog tko teži za funkcionalnom rasvjetom. Plafonjera je namijenjena unutarnjim prostorijama kao što su kuhinja, hodnik, dnevni boravak ili spavaća soba. Izrađena je od izdržljivog materijala koji ovu plafonjeru čini kvalitetnom i posebnom.
- Grlo: E27
- Broj izvora: 3
- Max.snaga žarulje: 60
- Žarulje uključene: Ne
- Promjer / širina (u mm): 400
- Visina (u mm): 100
- Napon / Frekvencija: 220-240V~50/60Hz
- Materijal: Staklo + metal
- IP zaštita: IP20
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Vidik |
| Snaga | 60 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 10 cm |
| Širina | 40 cm |
| Dubina | 40 cm |