Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vidik stropna svjetiljka 19369 (Ø45 cm), 2xE27, IP20, sivaID EK000571106
Vidik stropna svjetiljka 19369 (Ø45 cm), 2xE27, IP20, sivaID: EK000571106
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 38,94 €
Moderna stropna svjetiljka izrađena u kombinaciji metala i stakla daje toplo i ugodno svjetlo Vašem domu. Stropna svjetiljka će pristajati u prostore dnevnih boravaka, soba a čak i kuhinj...
Saznaj više
Dostavljamo već od 27.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moderna stropna svjetiljka izrađena u kombinaciji metala i stakla daje toplo i ugodno svjetlo Vašem domu. Stropna svjetiljka će pristajati u prostore dnevnih boravaka, soba a čak i kuhinja. Bijelo mat staklo prošarano je prozirnim linijama koje svjetiljku čine posebnom i jedinstvenom. Rasvjeta je važan dio svakog prostora, zato izaberite ovu svjetiljku.
- Grlo: E27
- Broj izvora: 2
- Max.snaga žarulje: 60W
- Žarulje uključene: Ne
- Promjer / širina (u mm): 450
- Visina (u mm): 230
- Napon / Frekvencija: 220-240V~50/60Hz
- Materijal: Staklo + metal
- IP zaštita: IP20
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Vidik |
| Snaga | 60 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 23 cm |
| Širina | 45 cm |
| Dubina | 45 cm |