Vidik luster 18064 (Ø48 cm), 3xE27, IP20, crniID EK000571443
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 46,53 €
Dostavljamo već od 27.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Ovaj luster modernog i atraktivnog dizajna uklopit će se u svaki dom. Luster će svojim oblikom savršeno pristajati u prostorije dnevnog boravka, blagovaonice, spavaće sobe ili hodnika. Ovaj luster pruža maksimalno osvjetljenje prostora a ujedno prostoru daje notu modernog. Luster je izrađen od kvalitetnog metala. Luster će Vas i Vaše goste osvojiti svojim modernim dizajnom.
- Grlo: E27
- Broj izvora: 3
- Max.snaga žarulje: 60W
- Žarulje uključene: Ne
- Promjer / širina (u mm): 480
- Visina (u mm): 500
- Napon / Frekvencija: 220-240V~50/60Hz
- Materijal: Metal
- IP zaštita: IP20
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Boja | Crna |
| Brand | Vidik |
| Snaga | 60 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 50 cm |
| Širina | 48 cm |
| Dubina | 48 cm |