Vidik luster 19313 (Ø55 cm), 5xE27, IP20, bijeliID EK000571247
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 106,20 €
Dostavljamo već od 26.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Elegantan antik luster daje toplo osvjetljenje zajedno sa posebnom bijelom bojom stakla i to je idealan dodatak klasičnom stilu uređenja. Luster će se svojim elegantnim izgledom i zlatnim detaljima odlično uklopiti u svaki prostor. Luster će Vas privući svojom jednostavnošću i dizajnom. Luster će pružiti zaista ugodno i dovoljno ambijentalno osvjetljenje. Uljepšajte ambijent svog doma ovim klasičnim lusterom.
- Grlo: E27
- Broj izvora: 5
- Max.snaga žarulje: 60W
- Žarulje uključene: Ne
- Promjer / širina (u mm): 550
- Visina (u mm): 580
- Napon / Frekvencija: 220-240V~50/60Hz
- Materijal: Staklo + metal
- IP zaštita: IP20
| Tip proizvoda | Zidne svjetiljke |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | Vidik |
| Snaga | 60 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 58 cm |
| Širina | 55 cm |
| Dubina | 55 cm |