Vidik visilica 15778 (Ø39 cm), E27, IP20, crnaID EK000571340
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 76,46 €
Dostavljamo već od 27.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Ova moderna viseća svjetiljka crne boje idealna je istodobno za stambenu i komercijalnu uporabu. Uz neobičan i elegantan dizajn ova svjetiljka će biti idealan izbor da poboljšate estetski dojam vše sobe i obogatite ljepotu vašeg doma. Visilica će se idealno uklopiti u industrijski uređene prostorije.Izrađena od visokokvalitetnog metala, ova moderna svjetiljka pružit će vam godine korištenja. Visilica je individualno podesiva po visini.
- Grlo: E27
- Broj izvora: 1
- Max.snaga žarulje: 60W
- Žarulje uključene: Ne
- Promjer / širina (u mm): 390
- Visina (u mm): 400
- Napon / Frekvencija: 220-240V~50/60Hz
- Materijal: Metal
- IP zaštita: IP20
| Tip proizvoda | Visilice |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Vidik |
| Snaga | 60 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 40 cm |
| Širina | 39 cm |
| Dubina | 39 cm |