Vidik visilica 17156 (Ø15 cm), E27, IP20, crnaID EK000571333
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 23,60 €
Dostavljamo već od 27.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Visilica izrazito modernog dizajna.Ova crna metalna visilica atraktivnog dizajna uklopit će se u svaki dom. Visilica će se savršeno uklopiti u dnevnom boravku, blagovaonici, spavaćoj sobi. Za ljubitelje vintage stila, ova visilica biti će idealan izbor. Visilica je individualno podesiva po visini,a može koristiti sve vrste žarulje.Naš prijedlog je retro LED žarulja za žarnom niti.
- Grlo: E27
- Broj izvora: 1
- Max.snaga žarulje: 4W LED, 2200K
- Žarulje uključene: DA
- Promjer / širina (u mm): 150
- Visina (u mm): 200
- Napon / Frekvencija: 220-240V~50/60Hz
- Materijal: Metal
- IP zaštita: IP20
| Tip proizvoda | Visilice |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Vidik |
| Temperatura boje | 2200 K |
| Snaga | 4 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Da |
| Žarulja uključena | Da |
| Visina | 20 cm |
| Širina | 15 cm |
| Dubina | 15 cm |