Vidik visilica 18114 (Ø19 cm), E27, IP20, crnaID EK000571364
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 22,92 €
Dostavljamo već od 27.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Visilica super modernog dizajna! Ova crna metalna visilica atraktivnog dizajna uklopit će se u svaki dom. Visilica će se savršeno uklopiti u dnevnom boravku, blagovaonici, spavaćoj sobi. Za ljubitelje vintage stila, ova visilica biti će idealan izbor. Visilica je individualno podesiva po visini, a može koristiti sve vrste žarulje. Naš prijedlog je retro LED žarulja sa žarnom niti.
- Grlo: E27
- Broj izvora: 1
- Max.snaga žarulje: 60w
- Žarulje uključene: Ne
- Promjer / širina (u mm): 190
- Visina (u mm): 1100
- Napon / Frekvencija: 220-240V~50/60Hz
- Materijal: Metal
- IP zaštita: IP20
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Boja | Crna |
| Brand | Vidik |
| Snaga | 60 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 110 cm |
| Širina | 19 cm |
| Dubina | 19 cm |