Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica ABAKUS, 4 x E27, crno/bijelaID EK000501394
Visilica ABAKUS, 4 x E27, crno/bijelaID: EK000501394
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 366,57 €
Visilica ABAKUS crno/bijela, metal/staklo, 124 x 40 cm, visina 33 cm, promjer kugli 15 cm, 4 x E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica ABAKUS crno/bijela, metal/staklo, 124 x 40 cm, visina 33 cm, promjer kugli 15 cm, 4 x E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crno/Bijela |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 40 cm |
| Širina | 124 cm |