Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica BARCESTE 2, E27, crnaID EK000500907
Visilica BARCESTE 2, E27, crnaID: EK000500907
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 106,16 €
Visilica BARCESTE 2, metalna, crna, 41 cm, visina 133 cm, podesiva visina, duljina kabla 90 cm, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica BARCESTE 2, metalna, crna, 41 cm, visina 133 cm, podesiva visina, duljina kabla 90 cm, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 133 cm |
| Širina | 41 cm |