Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica BERGAMA, E27, zlatnaID EK000500559
Visilica BERGAMA, E27, zlatnaID: EK000500559
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 173,30 €
Visilica BERGAMA zlatna, metal/staklo, promjer 34 cm, visina 37 cm, E27, 40 W
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica BERGAMA zlatna, metal/staklo, promjer 34 cm, visina 37 cm, E27, 40 W
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Zlatna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 37 cm |
| Širina | 34 cm |