Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica CAMINI MR, 3 x E27, crno/mjedenaID EK000501444
Visilica CAMINI MR, 3 x E27, crno/mjedenaID: EK000501444
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 373,50 €
Visilica CAMINI MR crno/mjedena, metal/staklo, promjer 50 cm, vivisna 113 cm, podesiva visina, duljina kabla 90 cm, 3 x E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica CAMINI MR crno/mjedena, metal/staklo, promjer 50 cm, vivisna 113 cm, podesiva visina, duljina kabla 90 cm, 3 x E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 113 cm |
| Širina | 50 cm |