Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica DIA, E27, bakrenaID EK000501434
Visilica DIA, E27, bakrenaID: EK000501434
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 156,51 €
Visilica DIA, metal/bakar, metal, promjer 36 cm, visina 122 cm, promjer sjenila 36 cm,visina 36 cm, podesiva duljina, duljina kabla 90 cm, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica DIA, metal/bakar, metal, promjer 36 cm, visina 122 cm, promjer sjenila 36 cm,visina 36 cm, podesiva duljina, duljina kabla 90 cm, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 122 cm |
| Širina | 36 cm |