Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica EIMAS LINE, 3 x E27, crno/zlatnaID EK000501409
Visilica EIMAS LINE, 3 x E27, crno/zlatnaID: EK000501409
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 223,79 €
Visilica EIMAS LINE, crno/zlatno, metal, promjer 51 cm, visina 130 cm, dimenzije sjenila: 23 x 23 x 30 cm, 19 x 19 x 40 cm i 36 x 36 x 17 cm, podesiva visina, duljina kabla 90 cm, 3 x E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica EIMAS LINE, crno/zlatno, metal, promjer 51 cm, visina 130 cm, dimenzije sjenila: 23 x 23 x 30 cm, 19 x 19 x 40 cm i 36 x 36 x 17 cm, podesiva visina, duljina kabla 90 cm, 3 x E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crno/Zlatna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 130 cm |
| Širina | 80 cm |