Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica FELLINI 3, 3 x E27, bakreno/crnaID EK000500940
Visilica FELLINI 3, 3 x E27, bakreno/crnaID: EK000500940
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 297,05 €
Visilica FELLINI 3, metalna, bakreno/crna, 100 x 20 cm, visina 112 cm, podesvia visina, ukupna dimenzija baze 78 x 6 x 4, duljina kabla 90 cm, 3 x E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica FELLINI 3, metalna, bakreno/crna, 100 x 20 cm, visina 112 cm, podesvia visina, ukupna dimenzija baze 78 x 6 x 4, duljina kabla 90 cm, 3 x E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 112 cm |
| Širina | 100 cm |