Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica KUTUK, 3 X E27, smeđaID EK000500567
Visilica KUTUK, 3 X E27, smeđaID: EK000500567
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 132,31 €
Visilica KUTUK, drvo/juta, 10 x 60 x 60 cm, ručni rad, 3 X E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica KUTUK, drvo/juta, 10 x 60 x 60 cm, ručni rad, 3 X E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Smeđa |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Drvo |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |