Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica SIENA, E27, antiqueID EK000501439
Visilica SIENA, E27, antiqueID: EK000501439
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 104,99 €
Visilica SIENA antique, metal/drvo, promjer 31 cm, visina 85 cm, promjer sjenila 31 cm, visina 40 cm, duljina kabla 45 cm, podesiva visina, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica SIENA antique, metal/drvo, promjer 31 cm, visina 85 cm, promjer sjenila 31 cm, visina 40 cm, duljina kabla 45 cm, podesiva visina, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Zlatna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 90 cm |
| Širina | 31 cm |