Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica UGUR, crnaID EK000501420
Visilica UGUR, crnaID: EK000501420
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 101,75 €
Visilica UGUR crna, metal, 4 x 5 cm, visina 137 cm, podesiva visina, duljina kabla 90 cm, 3W, LED, 2700 K.
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica UGUR crna, metal, 4 x 5 cm, visina 137 cm, podesiva visina, duljina kabla 90 cm, 3W, LED, 2700 K.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 3 W |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 137 cm |
| Širina | 4 cm |