Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica YILDO ROUND, 9 x E27, crnaID EK000501400
Visilica YILDO ROUND, 9 x E27, crnaID: EK000501400
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 551,03 €
Visilica YILDO ROUND, crna, metal, 63 x 63 cm, visina 112 cm, promjer cjenila 17 cm, visina 16 cm, podesiva visina, 9 x E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica YILDO ROUND, crna, metal, 63 x 63 cm, visina 112 cm, promjer cjenila 17 cm, visina 16 cm, podesiva visina, 9 x E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 112 cm |
| Širina | 63 cm |