Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
X-LIGHT zidna LED lampa, 1x1W, topla bijela 3500KID EK000326930
X-LIGHT zidna LED lampa, 1x1W, topla bijela 3500KID: EK000326930
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 23,23 €
- dimenzije: 80x40x50 mm - AC85-265V - 60 disperzija svjetlosti - 1W ledica Epistar chip - 3000-3500K topla bijela
Saznaj više
Dostavljamo već od 15.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
- dimenzije: 80x40x50 mm
- AC85-265V
- 60 disperzija svjetlosti
- 1W ledica Epistar chip
- 3000-3500K topla bijela
- AC85-265V
- 60 disperzija svjetlosti
- 1W ledica Epistar chip
- 3000-3500K topla bijela
| Tip proizvoda | Zidne svjetiljke |
| Brand | X-LIGHT |
| Temperatura boje | 3500 K |
| Snaga | 1 W |
| Vrsta grla | LED |
| LED | Da |
| Žarulja uključena | Da |
| Visina | 4 cm |
| Širina | 5 cm |
| Dubina | 8 cm |