X-LIGHT zidna LED lampa, 10W, hladna bijela 6000K, IP-65, sivaID EK000618210
X-LIGHT zidna LED lampa, 10W, hladna bijela 6000K, IP-65, sivaID: EK000618210
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 37,16 €
- LED lampa s integriranom ledicom s gornje i donje strane - izvor svjetla: 2x 5W Bridgelux COB High Brightness LED - svjetlina: 2x 520 Lumena - vijek trajanja: 30.000 sati ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
- LED lampa s integriranom ledicom s gornje i donje strane
- izvor svjetla: 2x 5W Bridgelux COB High Brightness LED
- svjetlina: 2x 520 Lumena
- vijek trajanja: 30.000 sati
- temperatura boje: 6.000K hladna bijela
- kut zrake svjetla: 24°
- zaštita: IP-65 za vanjsku i unutarnju upotrebu
- boja kućišta: svjetlo siva
- napajanje: AC220V 50-60Hz
- dimenzije: o65x150mm
- dimenzije nosača: 73x40mm
- težina: 0,538 kg
- jamstvo: 2 godine
- izvor svjetla: 2x 5W Bridgelux COB High Brightness LED
- svjetlina: 2x 520 Lumena
- vijek trajanja: 30.000 sati
- temperatura boje: 6.000K hladna bijela
- kut zrake svjetla: 24°
- zaštita: IP-65 za vanjsku i unutarnju upotrebu
- boja kućišta: svjetlo siva
- napajanje: AC220V 50-60Hz
- dimenzije: o65x150mm
- dimenzije nosača: 73x40mm
- težina: 0,538 kg
- jamstvo: 2 godine
| Tip proizvoda | Vanjska zidna rasvjeta |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | X-LIGHT |
| Temperatura boje | 6000 K |
| Svjetlosna snaga | 520 lm |
| Visina | 15 cm |
| Širina | 6.5 cm |
| LED | Da |
| IP zaštita | IP65 |
| Snaga | 10 W |