INTEX Dino Park centar za igru, 201x157x69 cmID EK000808256
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Uštedi do 120 € uz kodove! Akcija traje od 11.05. u 9h do 18.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 54,99 €
- Cijena
- 44,99 €
Dostavljamo već od 19.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Dino Park centar za igru (2026)
Napuhujući vodeni centar za djecu od 2 godine. Uključuje tobogan s dodatnim podstavom u području za slijetanje i 6 loptica koje djeca mogu staviti u rupe u zidu ili baciti kroz obruč koji drži dinosaur. Ugrađeni tuš pruža ugodno osvježenje kada je spojen na vrtno crijevo.
Tehničke specifikacije
| Dobna skupina | 2+ |
|---|---|
| Težina paketa (kg) | 3.64 |
| Kapacitet (l) | 159 |
| Maksimalna nosivost (kg) | 54 |
| Kapacitet sjedećih mjesta | 2 |
| Dimenzije (cm) | 201 x 69 x 157 |
| Dimenzije paketa (cm) | 11.43 x 40.64 x 38.74 |
| Tip proizvoda | Dječji bazeni |
| Brand | Intex |
| Boja | Šarena |
| Kapacitet bazena | 159 l |
| Oblik bazena | Pravokutni |
| Filter pumpa | Ne |
| Ljestve | Ne |
| Pokrivalo za bazen | Ne |
| Podloga | Ne |
| Širina | 69 cm |
| Visina | 157 cm |
| Duljina | 201 cm |