INTEX Jungle Adventure centar za igru, 244x198x71 cmID EK000808234
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 22.05.2026. u 9h do 25.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 79,99 €
- Cijena
- 59,99 €
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Jungle Adventure centar za igru (2026)
Centar za vodene igre u džungli s dva bazena u jednom i toboganom s dodatnom podlogom na mjestu slijetanja. Mali bazen opremljen je prelivnim odvodom kako bi se održala sigurna razina vode za malu djecu. Uključuje napuhanu flamingo pticu, majmuna, obruč za bacanje i 5 kuglica. Prikladno za djecu od 2 godine.
Tehničke specifikacije
| Dobna skupina | 2+ |
|---|---|
| Težina paketa (kg) | 6.54 |
| Kapacitet (l) | 493+57 |
| Maksimalna nosivost (kg) | 81 |
| Kapacitet sjedećih mjesta | 3 |
| Dimenzije (cm) | 244 x 71 x 198 |
| Dimenzije paketa (cm) | 15.24 x 45.72 x 40.64 |
| Tip proizvoda | Dječji bazeni |
| Brand | Intex |
| Boja | Šarena |
| Kapacitet bazena | 550 l |
| Oblik bazena | Pravokutni |
| Filter pumpa | Ne |
| Ljestve | Ne |
| Pokrivalo za bazen | Ne |
| Podloga | Ne |
| Širina | 71 cm |
| Visina | 198 cm |
| Duljina | 244 cm |