INTEX Rainbow Ring centar za igru, 297x193x135 cmID EK000808226
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Uštedi do 120 € uz kodove! Akcija traje od 11.05. u 9h do 18.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 59,99 €
- Cijena
- 49,99 €
Dostavljamo već od 19.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Rainbow Ring centar za igru (2026)
Šareni centar za beskrajnu vodenu zabavu. Uključuje tobogan s dodatnom podlogom na mjestu slijetanja, raspršivač koji se povezuje na vrtnu cijev, četiri napuhana obruča i šest Fun Ballz™ kuglica koje se mogu spuštati niz dvije staze za kuglice ili bacati kroz četiri obruča. Prikladno za djecu od 2 godine.
Tehničke specifikacije
| Dobna skupina | 2+ |
|---|---|
| Težina paketa (kg) | 7.44 |
| Kapacitet (l) | 206+175 |
| Maksimalna nosivost (kg) | 81 |
| Kapacitet sjedećih mjesta | 3 |
| Dimenzije (cm) | 297 x 135 x 193 |
| Dimenzije paketa (cm) | 14.61 x 47.63 x 40.64 |
| Tip proizvoda | Dječji bazeni |
| Brand | Intex |
| Boja | Šarena |
| Kapacitet bazena | 381 l |
| Oblik bazena | Ovalni |
| Filter pumpa | Ne |
| Ljestve | Ne |
| Pokrivalo za bazen | Ne |
| Podloga | Ne |
| Širina | 135 cm |
| Visina | 193 cm |
| Duljina | 297 cm |