INTEX Greywood Deluxe Round Bubble Spa, masažni bazen za 4 osobeID EK000808183
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 749,00 €
- Cijena
- 599,20 €
- 5% svi načini plaćanja
Dostavljamo već od 31.03.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Greywood Deluxe Round Bubble Spa za 4 osobe S2 (2026)
Drveni uzorak donosi moderan izgled vašem vrhunskom spa iskustvu. Intex Greywood Deluxe™ Spa u veličini za 4 osobe nudi snažan sustav s mjehurićima za umirujuću i opuštajuću masažu. Ovaj spa model također ima vrhunske značajke uključujući sustav za obradu tvrde vode, Fiber-Tech™ tehnologiju za vrhunsku snagu, bežičnu kontrolnu ploču, mobilnu aplikaciju za upravljanje i dva vrhunska naslona za glavu od PU pjene. Za postavljanje pravog ugođaja ovaj set uključuje LED svjetlo koje se mijenja u više boja.
Tehničke specifikacije
| Dobna skupina | 6+ |
|---|---|
| Težina paketa (kg) | 44.27 |
| Boja | Greywood |
| Materijal | SuperTough™ 3-slojni PVC |
| Kapacitet (l) | 795 |
| Kapacitet sjedećih mjesta | 4 |
| Mlaznice za mjehuriće | 140 |
| Raspon temperature (°C) | 10 - 40 |
| Upravljačka ploča | Uklonjivi bežični |
| Ugrađen elektronički sustav | Elektronički sustav za obradu tvrde vode |
| Kontrola putem aplikacije | |
| Kompatibilan uložak | S2 |
| Oblik | Okrugli |
| Dimenzije (cm) | 196 x 71 x 196 |
| Dimenzije paketa (cm) | 57.47 x 80.33 x 50.48 |
| Tip proizvoda | Masažni bazeni |
| Brand | Intex |
| Boja | Siva |
| Kapacitet bazena | 795 l |
| Oblik bazena | Okrugli |
| Filter pumpa | Ne |
| Ljestve | Ne |
| Pokrivalo za bazen | Da |
| Podloga | Da |
| Visina | 71 cm |
| Širina | 196 cm |
| Duljina | 196 cm |