INTEX Greywood Prism Frame Premium bazen set, 549x122 cmID EK000808209
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Uštedi do 120 € uz kodove! Akcija traje od 11.05. u 9h do 18.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 649,00 €
- Cijena
- 549,00 €
Dostavljamo već od 18.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Greywood Prism Frame Premium Bazen Set 549x122 cm (2026)
Model Greywood Prism Frame Premium najelegantniji je nadzemni bazen iz kategorije Prism. Sofisticirani sivi uzorak drva savršeno će nadopuniti svako dvorište. Okvir od pocinčanog čelika obložen je slojem protiv hrđe kako bi se osigurala trajnost proizvoda tijekom vremena. U kompletu su sigurnosne ljestve i filterska pumpa.
Tehničke specifikacije
| Dobna skupina | 6+ |
|---|---|
| Težina paketa (kg) | 98.37 |
| Boja | Greywood |
| Oblik | Okrugli |
| Vrijeme sklapanja (min) | 60 |
| Materijal | SuperTough™ PVC/čelik |
| Kapacitet (l) | 24311 |
| Dimenzije (cm) | 549 x 122 x 549 |
| Dimenzije paketa (cm) | 54.9 x 67.9 x 129.2 |
| Tip proizvoda | Montažni bazeni |
| Brand | Intex |
| Boja | Siva |
| Kapacitet bazena | 24311 l |
| Oblik bazena | Okrugli |
| Filter pumpa | Da |
| Ljestve | Da |
| Pokrivalo za bazen | Da |
| Podloga | Da |
| Visina | 122 cm |
| Širina | 549 cm |
| Duljina | 549 cm |