INTEX Prism Frame Premium bazen set, 457x122 cmID EK000808169
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 22.05.2026. u 9h do 25.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 439,00 €
- Cijena
- 369,00 €
Dostavljamo već od 26.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Prism Frame Premium Bazen Set 457x122 cm (2026)
Okrugli bazeni Intex Prism Frame izvrsna su vrijednost za novac. Bazen se jednostavno sastavlja. Okvir izrađen od pocinčanog nehrđajućeg čelika osigurava veću stabilnost i dodatnu čvrstoću. Troslojna podstava pruža dodatnu zaštitu od ogrebotina i drugih svakodnevnih oštećenja. Ova linija proizvoda savršeno odgovara svakoj obitelji i svakoj prilici.
Tehničke specifikacije
| Dobna skupina | 6+ |
|---|---|
| Težina paketa (kg) | 72.16 |
| Boja | Svijetlo siva |
| Oblik | Okrugli |
| Vrijeme sklapanja (min) | 45 |
| Materijal | SuperTough™ PVC/čelik |
| Kapacitet (l) | 16805 |
| Dimenzije (cm) | 457 x 122 x 457 |
| Dimenzije paketa (cm) | 51.1 x 52.1 x 129.2 |
| Tip proizvoda | Montažni bazeni |
| Brand | Intex |
| Boja | Svijetlo siva |
| Kapacitet bazena | 16805 l |
| Oblik bazena | Okrugli |
| Filter pumpa | Da |
| Ljestve | Da |
| Pokrivalo za bazen | Da |
| Podloga | Da |
| Visina | 122 cm |
| Širina | 457 cm |
| Duljina | 457 cm |