INTEX Prism Frame Premium bazen set, 610x132 cmID EK000808204
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Uštedi do 120 € uz kodove! Akcija traje od 11.05. u 9h do 18.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 799,00 €
- Cijena
- 679,00 €
Dostavljamo već od 19.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Prism Frame Premium Bazen Set 610x132 cm (2026)
Okrugli bazeni Intex Prism Frame izvrsna su vrijednost za novac. Bazen se jednostavno sastavlja. Okvir izrađen od pocinčanog nehrđajućeg čelika osigurava veću stabilnost i dodatnu čvrstoću. Troslojna podstava pruža dodatnu zaštitu od ogrebotina i drugih svakodnevnih oštećenja. Ovaj bazen je savršene veličine za zabave uz bazen i ima idealan dizajn za svako dvorište.
Tehničke specifikacije
| Dobna skupina | 6+ |
|---|---|
| Težina paketa (kg) | 116.4 |
| Boja | Svijetlo siva |
| Oblik | Okrugli |
| Vrijeme sklapanja (min) | 60 |
| Materijal | SuperTough™ PVC/čelik |
| Kapacitet (l) | 32695 |
| Dimenzije (cm) | 610 x 132 x 610 |
| Dimenzije paketa (cm) | 51.8 x 79.1 x 129.2 |
| Tip proizvoda | Montažni bazeni |
| Brand | Intex |
| Boja | Svijetlo siva |
| Kapacitet bazena | 32695 l |
| Oblik bazena | Okrugli |
| Filter pumpa | Da |
| Ljestve | Da |
| Pokrivalo za bazen | Da |
| Podloga | Da |
| Visina | 132 cm |
| Širina | 610 cm |
| Duljina | 610 cm |