INTEX Ultra XTR Frame bazen set, 610x122 cmID EK000808218
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 949,00 €
- Cijena
- 799,00 €
Dostavljamo već od 01.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Ultra XTR Frame Bzen set 610x122 cm (2026)
Ultra XTR Frame bazeni su vrhunski nadzemni bazeni iz Intexa. Ovaj bazen je jednostavan za sastavljanje te je čvrst i izdržljiv zahvaljujući visokokvalitetnom čeliku. Prekrasan plavi dizajn unutarnje obloge i elegantna antracit vanjska strana uljepšati će svako dvorište. Set za bazen uključuje pumpu s pješčanim filterom, luksuzne sigurnosne ljestve, podlogu za bazen i pokrivač za bazen za pravilno održavanje proizvoda.
Tehničke specifikacije
| Dobna skupina | 6+ |
|---|---|
| Težina paketa (kg) | 131.12 |
| Boja | Tamno siva |
| Oblik | Okrugli |
| Vrijeme sklapanja (min) | 60 |
| Materijal | SuperTough™ PVC/čelik |
| Kapacitet (l) | 30079 |
| Dimenzije (cm) | 610 x 122 x 610 |
| Dimenzije paketa (cm) | 51.8 x 97.2 x 129.2 |
| Tip proizvoda | Montažni bazeni |
| Brand | Intex |
| Boja | Tamno Siva |
| Kapacitet bazena | 30079 l |
| Oblik bazena | Okrugli |
| Filter pumpa | Da |
| Ljestve | Da |
| Pokrivalo za bazen | Da |
| Podloga | Da |
| Visina | 122 cm |
| Širina | 610 cm |
| Duljina | 610 cm |