Xiaomi električni romobil Scooter 6 Max GLID EK000829178
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 799,00 €
- Cijena
- 699,00 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Xiaomi Electric
Scooter 6 Max
Krećite se glatko pri svakoj vožnji
Izgrađen za snagu i udobnost
12-inčne gume bez zračnica za uglađeniju vožnju po neravnim cestama
Nove, nadograđene gume pružaju značajna poboljšanja u prianjanju, apsorpciji udaraca i stabilnosti.
Sustav ovjesa s produženim hodom od 45 mm
Sustav ovjesa skutera ima prednju oprugu vilice s dugim hodom od 45 mm i stražnje dvostruke opruge.
| Brand | Xiaomi |
| Tip proizvoda | Električni romobili |
| Jamstvo | 2 god |
| Domet | 70 km |
| Masa | 29.7 kg |
| Snaga motora | 450 W |
| Veličina kotača | 12 " |
| Maksimalna brzina | 25 |
| Maksimalna nosivost | 130 kg |
| Sklopivi dizajn | Da |
| Vrijeme punjenja | 3 h |
| Materijal izrade | Aluminij |