Huawei Watch GT Runner 2 Dawn Orange, pametni satID EK000841642
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 399,00 €
- Cijena
- 369,00 €
Dostavljamo već od 10.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Huawei Watch GT Runner 2
Visokoprecizno pozicioniranje
Vodeća industrijska 3D plutajuća antena za precizno praćenje udaljenosti, tempa i rute.
Inteligentni maratonski način rada
Jednostavno upravljanje događajima uz pametan plan treninga i vođenje kroz utrku koji vam pomažu da srušite svoj osobni rekord.
Tanak dizajn s titanijskim kućištem
Kućište od titanija zrakoplovne kvalitete1 s HUAWEI AirDry™ tkanim remenom. Lagano, ali čvrsto.
Sveobuhvatno upravljanje zdravljem
Prati EKG, varijabilnost otkucaja srca (HRV), i drugo, prateći vaš aktivan stil života.
Dugotrajna baterija
Do 32 sata vježbanja na otvorenom, čak i uz omogućeno precizno pozicioniranje.
Široko kompatibilan
Radi besprijekorno s iOS i Android uređajima.
| Tip proizvoda | Sportski gadgeti |
| Brand | Huawei |
| Boja | Narančasta |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | Alarm, štoperica, glazba, Bluetooth pozivi, pametne notifikacije |
| Vrsta artikla | Pametni sat |
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Veličina zaslona | 1.32 " |
| Rezolucija zaslona | 466 x 466 |
| Trajanje baterije (uobičajeno korištenje) | do 7 dana |
| Kapacitet baterije | 540 mAh |
| Materijal (remen) | Fluoroelastomer |
| Senzori | Akcelerometar, žiroskop, magnetometar, otkucaji srca, SpO2, barometar, temperatura, svjetlo, EKG, dubina |
| Vodootporan | Da |
| NFC | Da |
| Masa | 34.5 g |
| Dubina | 10.7 mm |
| Širina | 43.5 mm |
| Visina | 43.5 mm |
| Sučelje | Bluetooth |