Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
EPSON projektor EH-TW7000, 3LCD, 4K UHD, 3000LmID EK000527696
EPSON projektor EH-TW7000, 3LCD, 4K UHD, 3000LmID: EK000527696
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 1.257,00 €
...
Saznaj više
Dostavljamo već od 15.05.2026
Jamstvo: 2 godine (lampa 12 mjeseci)
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Projektori |
| Brand | Epson |
| Jamstvo | 2 godine (lampa 12 mjeseci) |
| Tehnologija | 3LCD |
| Nativna rezolucija | 3840 x 2160 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Svjetlina (ANSI) | 3000 lm |
| Tip lampe | UHP |
| Snaga Lampe | 250 |
| Trajanje lampe - sati (normal) | 3500 |
| Trajanje lampe - sati (Eco) | 5000 |
| Minimalna udaljenost projekcije (m) | 2.95 |
| Maksimalna udaljenost projekcije (m) | 4.77 |
| Minimalna Dijagonala Slike | 40 |
| Maksimalna Dijagonala Slike (inch) | 500 |
| Duljina | 31 |
| Širina | 41 cm |
| Visina | 15.7 cm |
| Buka (dB) | 32 dB |
| Masa | 6.6 kg |
| Wireless | Ne |
| Zvučnik | Ne |