Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense 55" UHD Smart TV 55A6S, 4K Ultra HD, VIDAA Smart, 60Hz Game Mode PlusID EK000850169
Hisense 55" UHD Smart TV 55A6S, 4K Ultra HD, VIDAA Smart, 60Hz Game Mode PlusID: EK000850169
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 479,00 €
Dostavljamo već od 26.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | 60Hz VRR |
| VESA standard | 200 x 400 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta zaslona | LED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sustav | VIDAA |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | DLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Pozadinsko |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Dijagonala | 55 inch/140 cm |