Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Samsung 43" Neo QLED TV QE43QN90D, 4K UHD, Tizen Smart TV, Quantum Matrix tehnologijaID EK000595348
Samsung 43" Neo QLED TV QE43QN90D, 4K UHD, Tizen Smart TV, Quantum Matrix tehnologijaID: EK000595348
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 749,00 €
SAMSUNG Neo QLED TV QE43QN90DATXXH - Dijagonala 43", Rezolucija: 4K (3 ,840 x 2,160), Operativni sustav: Tizen, Dolby Atmos, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI: 4, USB: 2, (ŠXVXD): 55,89 x 96,08 x 2,69 cm, VES...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
SAMSUNG Neo QLED TV QE43QN90DATXXH - Dijagonala 43", Rezolucija: 4K (3 ,840 x 2,160), Operativni sustav: Tizen, Dolby Atmos, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI: 4, USB: 2, (ŠXVXD): 55,89 x 96,08 x 2,69 cm, VESA: 200 x 200 mm.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | Motion Xcelerator 144Hz |
| VESA standard | 200 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta zaslona | QLED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Operativni sustav | Tizen |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | NEO QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 2.0 | 4 kom |
| Dijagonala | 43 inch/109 cm |