Samsung 75" QLED TV The Frame QE75LS03D, 4K UHD, Tizen Smart TV, Mat zaslonID EK000595334
Samsung 75" QLED TV The Frame QE75LS03D, 4K UHD, Tizen Smart TV, Mat zaslonID: EK000595334
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 2.499,00 €
SAMSUNG QLED TV QE75LS03DAUXXH THE FRAME - 4K (3,840 x 2,160), Quantum Procesor, Motion Xcelerator Tehnologija, Dolby Atmos, Operativni sustav: Tizen, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI: 4, USB: 2, CI Slot, Fr...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
SAMSUNG QLED TV QE75LS03DAUXXH THE FRAME - 4K (3,840 x 2,160), Quantum Procesor, Motion Xcelerator Tehnologija, Dolby Atmos, Operativni sustav: Tizen, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI: 4, USB: 2, CI Slot, Frame Dizajn, (Š x V x D): 168,23 x 96,04 x 2,69 cm, VESA: 400 x 400 mm.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | Moderan Frame dizajn |
| VESA standard | 400 x 400 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta zaslona | QLED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Operativni sustav | Tizen |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 2.0 | 4 kom |
| Dijagonala | 75 inch/190 cm |