Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
LEGONI dječji bicikl Pino 24“ID EK000285368
LEGONI dječji bicikl Pino 24“ID: EK000285368
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 265,31 €
Dječji bicikl Legoni Pino 24" ima dvostruke prstene, prednji amortizer, V-Brake kočnice i šest brzina. Bicikl dolazi u potpunosti sastavljen s obavljenim nultim servisom i spreman za ...
Saznaj više
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Dječji bicikl Legoni Pino 24" ima dvostruke prstene, prednji amortizer, V-Brake kočnice i šest brzina.
Bicikl dolazi u potpunosti sastavljen s obavljenim nultim servisom i spreman za upotrebu. Svi Legoni bicikli imaju jamstvo od 12 mjeseci.
Napomena: Bicikli dolaze 100 % sklopljeni i na svim biciklima je napravljen nulti servis bicikala. Radi transporta samo je volan okrenut, prije korištenja samo treba volan vratiti u početni položaj i učvrstiti.
Poklon uz kupnju Legoni MTB bicikla
Uz svaki kupljeni Legoni MTB bicikl dobivate set svjetala kako bi bili sigurniji u vožnji. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.
| Boja | Crno/Plava |
| Jamstvo | 1 god |
| Tip proizvoda | Dječji bicikli |
| Brand | Legoni |
| Vilica | 24 " |
| Veličina kotača | 24 " |
| Suspenzija | Hardtail (prednja suspenzija) |
| Stražnji mjenjač | SunRun |
| Spol | Uniseks |
| Pakiranje | Sastavljen bicikl s nultim servisom |
| Materijal izrade | Čelik |
| Kočnice | V-brake |
| Broj brzina | 6 |
| Visina vozača u cm | 135 - 145cm |