CINZIA gradski bicikl 28" CTB VILLAGE Lady, 44cmID EK000250880
CINZIA gradski bicikl 28" CTB VILLAGE Lady, 44cmID: EK000250880
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 318,40 €
CINZIA 28\" CTB VILLAGE LADY 6B V-BRAKE LIGHT MATT GREEN Ženski gradski bicikl City Village Lady s čeličnim okvirom u komplet...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
CINZIA 28\" CTB VILLAGE LADY 6B V-BRAKE LIGHT MATT GREEN
Ženski gradski bicikl City Village Lady s čeličnim okvirom u kompletu s nosačem tereta, držačem košare, košarom i 6 brzina.
Glavne karaketristike:
Veličina kotača 28"
Shimano oprema sa 6 brzina
Kvalitetne aluminijske V-brake kočnice
Napomena:Bicikl dolazi sastavljen, sa 0 servisom i spreman za vožnju.
Popis ovlaštenih servisa pronađite ovdje.
| Boja | Roza |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Cinzia |
| Vilica | 28 " |
| Veličina okvira | 17 " |
| Veličina kotača | 28 " |
| Suspenzija | Rigid (nema suspenzije) |
| Stražnji mjenjač | Shimano |
| Spol | Ženski |
| Pakiranje | Sastavljen bicikl s nultim servisom |
| Materijal izrade | Čelik |
| Kočnice | V-brake |
| Broj brzina | 6 |
| Visina vozača u cm | 145 - 160cm |