Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
MAGNET bicikl MTB Nomad 26" crno/kremID EK000377451
MAGNET bicikl MTB Nomad 26" crno/kremID: EK000377451
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.559,00 €
Moderan bicikl veličine kotača 26" idealan za ugodnu cestovnu vožnju.. Bicikll dolazi u crnoj boji , te sa obavljenim nultim servisom. Bicikl ima veličinu rama 17" te je izrađen od čelika.<...
Saznaj više
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moderan bicikl veličine kotača 26" idealan za ugodnu cestovnu vožnju..
Bicikll dolazi u crnoj boji , te sa obavljenim nultim servisom.
Bicikl ima veličinu rama 17" te je izrađen od čelika.
Bicikll dolazi u crnoj boji , te sa obavljenim nultim servisom.
Bicikl ima veličinu rama 17" te je izrađen od čelika.
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 1 god |
| Tip proizvoda | MTB bicikli |
| Brand | Magnet |
| Vilica | 26 " |
| Veličina okvira | 17 " |
| Veličina kotača | 26 " |
| Suspenzija | Rigid (nema suspenzije) |
| Spol | Muški |
| Pakiranje | Djelomično sastavljen bicikl |
| Materijal izrade | Čelik |
| Kočnice | V-brake |
| Broj brzina | 18 |
| Visina vozača u cm | 160 - 170cm |