KETTLER sobni bicikl Ride 300ID EK000331383
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 614,90 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Sobni bicikl Kettler Ride 300 je odličan sobni bicikl namijenjen uporabi u kući ili stanu.
Sobni bicikl Kettler je izuzetno kvalitetan sobni bicikl kojeg odlikuje niska cijena. Računalo na biciklu će vam pokazati vrijeme trajanje vježbe, razdaljinu koju ste prešli, brzinu i potrošnju energije.
Sa ručnim senzorom vam mjeri puls , optički singal vam prikaže kada se približite gornoj granici pulsa. Računalo mjeri puls i u fazi mirovanja, a omogućuje i trening ciljnih zona.
| ŠIFRA PROIZVODA | HT1006-100 |
|---|---|
| PROIZVOĐAČ | Kettler |
| JAMSTVO | 2 godine |
| MATERIJAL | Metal, Plastika |
| KOMBINACIJA BOJA | crna |
| PRIKAZ KOMPJUTERA | potrošnja energije, broj zamaha, otkucaj srca |
| MJERENJE PULSA | senzor za ruke |
| KOMPATIBILAN SA POLAR-OM | Da |
| GORNJA GRANICA PULSA | prikaz u %, optički i zvučni signal upozorenja |
| PROSJEČNA VRIJEDNOST NA KRAJU TRENINGA | Ne |
| MJERENJE PULSA U FAZI MIROVANJA | Da |
| VJEŽBANJE PO CILJNIM ZONAMA | Da |
| STALNI PRIKAZ | 7 funkcija |
| UKUPAN BROJ TRENING PROGRAMA | 10 |
| CILJANI TRENING (FAT/FIT/MANUAL) | Da |
| PROGRAMI UPRAVLJANI NA OSNOVI SRČANOG PULSA | Da |
| UPRAVLJANJE SNAGOM | ovisno o brzini okretaja |
| KOČIONI SUSTAV | magnetski (kontrolira motor) |
| ZAŠTITA TIPKI OD ZNOJA | Da |
| PRIJENOS SNAGE | remenski |
| TEŽINA ZAMAŠNJAKA | 8 kg |
| PODRUČJE SNAGE | 1-15 |
| ELEKTRIČNO NAPAJANJE | mrežni priključak |
| PODEŠAVANJE VISINE SJEDIŠTA | Da |
| BRZO PODEŠAVANJE VISINE SJEDIŠTA | Da |
| HORIZONTALNO PODEŠAVANJE SJEDALA | Da |
| NIŽI PRISTUP | Da |
| VOLAN | upravljač podesiv po nagibu |
| SAMOIZRAVNAVAJUĆE PEDALE SA REMENIMA | Da |
| MAKSIMALNO OPTEREĆENJE | 130 kg |
| DIMENZIJE PROIZVODA (D/Š/V) | 150x60x136 cm |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Sobni bicikl i spinning |
| Brand | Kettler |
| Podešavanje opterećenja | Ručno podešavanje |
| Težina zamašnjaka | 8 kg |
| Stupnjevi otpora | 15 |
| Mjerenje pulsa | Da |
| Funkcije kompjutera | Vrijeme, udaljenost, brzina, potrošnja energije, broj zamaha, otkucaji srca |
| Maksimalna nosivost | 130 kg |
| Podešavanje visine sjedišta | Da |
| Podešavanje volana | Da |