FreeON dječji krevet 120x60 cm Ava drveni, whiteID EK000834505
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 169,99 €
Dostavljamo već od 01.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Prekrasan FreeON Ava krevetić nudi sigurnost i udobnost djetetu tijekom dužeg perioda. Podnica krevetića može se namještati na tri različite visine, što roditeljima olakšava podizanje i stavljanje bebe u krevetić. Kada se dijete može samostalno popeti u krevetić, stranica krevetića se može ukloniti u postaviti sigurnosna ogradica. Svojim izgledom uklapa se u svaku prostoriju. Pogodan je za madrac 120x60 cm (madrac nije uključen u cijenu).
Karakteristike:
- Za madrac 120x60 cm (madrac nije uključen u cijenu)
- Bijele boje
- Dno krevetića može se podesiti na tri različite visine
- Drvene stabilne nogice osiguravaju stabilnost
- Jednostavno pretvaranje u niski klasični krevetić
- Materijal: australski bor
- MDF ispuna na uzglavlju i podnožju krevetića
| Brand | FreeON |
| Boja | Bijela |
| Masa | 17 kg |
| Dužina (cm) | 120 cm |
| Širina | 60 cm |
| Madrac | Ne |
| Ladica | Ne |
| Tip proizvoda | Krevetići |