Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Dječja komoda - mali dino-ZelenaID EK000827809
Dječja komoda - mali dino-ZelenaID: EK000827809
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 249,00 €
dimenzije komode: 80*80*41cm izrađen od MDF ploča debljine 18mm 3 x ladica dubine 34cm s vodilicama na kotačiće slika je laminirana na cijelu prednju po...
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
- dimenzije komode: 80*80*41cm
- izrađen od MDF ploča debljine 18mm
- 3 x ladica dubine 34cm s vodilicama na kotačiće
- slika je laminirana na cijelu prednju površinu komode što je čini izdržljivom i lakom za čišćenje
| Tip proizvoda | Komode za dječju sobu |
| Jamstvo | 1 god |
| Brand | NB |
| Boja | Zelena |
| Širina | 80 cm |
| Visina | 80.5 cm |
| Masa | 40 kg |
| Dužina (cm) | 41 cm |