Školska torba, anatomska, 4u1, Herlitz, Ultralight Plus Green GoalID EK000598670
Školska torba, anatomska, 4u1, Herlitz, Ultralight Plus Green GoalID: EK000598670
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 101,99 €
Ovaj sveobuhvatni set za školu omogućuje organizaciju svih školskih potrepština uz udobnost i stil. Torba školska: Izuzetno lagana s ...
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ovaj sveobuhvatni set za školu omogućuje organizaciju svih školskih potrepština uz udobnost i stil.
- Torba školska:
- Izuzetno lagana s težinom od samo 750 g
- Dimenzije: 28x36x21 cm
- Kapacitet: 15 litara
- Anatomska konstrukcija osigurava udobnost tijekom nošenja
- Ergonomski oblikovan leđni dio omogućava protok zraka za dodatnu udobnost
- Podesive naramenice i remenčići za podešavanje pružaju personaliziranu udobnost
- Kopča na klik omogućava brzo otvaranje i zatvaranje torbe
- Snažno reflektirajući sigurnosni dijelovi povećavaju vidljivost u uvjetima slabije osvijetljenosti
- Džepić na zip s prednje strane za sitnice
- Džepovi na bočnim stranama za dodatnu organizaciju
- Motiv na čičak na poklopcu koji se može mijenjati za dodatnu personalizaciju
- Vrećica za tjelesni
- Pernica punjena sa 16 komada pribora
- Pernica vrećica okrugla
Ovaj set je idealan za aktivne školarce koji traže lagano, ali funkcionalno rješenje za organizaciju svojih školskih potrepština. Udobnost, praktičnost i stil spojeni su u ovom kompletu kako bi vaše školske dane učinili lakšima i ugodnijima.
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Herlitz |
| Razred | 1.-4. razred O.Š. |
| Spol | Muški |
| Motiv | Sport |
| Vrsta torbe/ruksaka | Anatomski |
| Volumen | 15 l |
| Visina | 36 cm |
| Širina | 21 cm |
| Duljina | 28 cm |
| Težina | 750 g |
| Tip proizvoda | Školski pribor |