Školski ruksak, Street, SPACIOUS FacesID EK000693095
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 10% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 07.06.2026. ili do isteka zaliha.
- Cijena
- 35,79 €
-10% u košarici
Dostavljamo već od 12.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Dimenzija: 30 x 18,5 x 46 cm Značajke Težina: 0,53 kg Volumen: 26 l Materijal: 600 x 600D/PU/84T poliester čvrste, meke i podstavljene naramenice od izdrživljeg materijala za lakše nošenje i korištenje Unutarnji pretinac za laptop podstavljena leđa mrežastim i prozračnim materijalom za ugodno nošenje reflektirajući dijelovi za sigurnost i bolju vidljivost Debelo podstavljeno dno sa plastikom za stajanje uspravno te zaštitu od prljanja kada se ruksak stavi na tlo Podesivi pojas na prsima Pakiranje: 20 kom
| Tip proizvoda | Školski pribor |
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Street |
| Razred | Srednja škola |
| Spol | Uniseks |
| Motiv | Likovi |
| Vrsta torbe/ruksaka | Klasičan |
| Volumen | 26 l |
| Visina | 46 cm |
| Širina | 30 cm |
| Duljina | 18.5 cm |
| Težina | 530 g |