Končar hladnjak HC1A54255B1VN RAID ER000582495
Končar hladnjak HC1A54255B1VN RAID: ER000582495
Testiran uređaj, oštećena ambalaža ili oštećen uređaj. Detaljan opis pronađite u opisu artikla.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 339,99 €
Končar hladnjak HC1A54255B1VN RA NAPOMENA: OTVARANA I OŠTEĆENA AMBALAŽA, UREĐAJ TESTIRAN ISPRAVAN. Končar hladnjak model : HC1A54255B1VN<...
Saznaj više
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Končar hladnjak HC1A54255B1VN RA
NAPOMENA: OTVARANA I OŠTEĆENA AMBALAŽA, UREĐAJ TESTIRAN ISPRAVAN.
Končar hladnjak model : HC1A54255B1VN
| Boja: | Bijela |
| Broj artikla: | TBCJ000 |
| EAN 13: | 3858884335056 |
| MJERE | |
| Ukupni korisni volumen: | 256 l |
| Visina/ Širina/ Dubina: | 166x54x60 cm |
| OPREMLJENOST | |
| Odleđivanje prostora za hlađenje: | automatsko |
| Odleđivanje prostora za zaleđivanje: | ručno |
| Reguliranje temperature: | + |
| Osvjetljenje unutarnjeg prostora: | + |
| Staklene police u hladnjaku: | 3 |
| Žičane police u hladnjaku: | – |
| Žičane police u prostoru za zaleđivanje: | 3 staklene police |
| Ladice u ledenici: | 4 |
| Posuda za povrće: | 1 |
| Dodatni držač za boce: | – |
| Posuda za kocke leda: | + |
| Lopatica za led: | + |
| Nogice za niveliranje: | + |
| Promjenjiv smjer otvaranja vrata: | + |
| OSTALO | |
| Rashladno sredstvo: | R600a |
| Količina rashladnog sredstva: | 0,063 kg |
| Kapacitet zaleđivanja: | 5 kg/24h |
| Klimatska klasa: | ST/N |
| Broj kompresora: | 1 |
| PRIKLJUČAK | |
| Napon: | 220-240 V~ |
| Ukupna priključna snaga: | – |
| Struja: | 0,68 A |
| ENERGETSKA UČINKOVITOST | |
| Razred energetske učinkovitosti: | F |
| Potrošnja energije kWh/god: | 275 |
| Neto smještajni obujam volumen odjeljka za svježe namirnice (5°C): | 142 l |
| Neto smještajni obujam volumen odjeljka za zaleđene namirnice: | 114 l |
| Broj zvjezdica: | 4 |
| Vrijeme porasta temperature: | 18 h |
| Razina buke: | 40 dB |
| Potrošnja energije kWh/24h: | 0,717 |
| PAKIRANJE | |
| Dimenzije zapakiranog proizvoda: | 171x58x63 cm |
| Masa aparata neto/bruto: | 50/54 kg |
| Jamstvo | 5 god |
| Brand | Končar |
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Energetska klasa | F |