Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko hladnjak GN163140ZGBNID EK000533031
Beko hladnjak GN163140ZGBNID: EK000533031
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 1.259,99 €
Beko hladnjak GN163140ZGBN
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Beko hladnjak GN163140ZGBN
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 580 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 368 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 212 l |
| Potrošnja električne energije | 327.27 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Da |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 179 cm |
| Širina | 91 cm |
| Dubina | 70.5 cm |
| Neto težina | 115.5 kg |
| Bruto težina | 125.5 kg |
