Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Electrolux hladnjak LRB3AF12SID EK000371683
Electrolux hladnjak LRB3AF12SID: EK000371683
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 464,53 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Pri kupnji Electrolux hladnjaka, hladnjaka sa zamrzivačem, ladičara i zamrzivača dobivate 2 + 3 godine garancije na proizvod. Nakon kupnje, izvršite online registraciju na www.electrolux.hr u roku 30 dana od dana kupnje uređaja. Na vašu e-mail adresu stići će potvrda o 2 godine redovne + 3 godine dodatne garancije.
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 01.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 01.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
Electrolux hladnjak LRB3AF12S
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Electrolux |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip hladnjaka | Hladnjaci bez ledenice |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 208 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 208 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 127 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 121.8 cm |
| Širina | 54.8 cm |
| Dubina | 54.9 cm |
| Neto težina | 35 kg |
| Bruto težina | 36.5 kg |