Gorenje hladnjak N619EAXL4ID EK000566323
Gorenje hladnjak N619EAXL4ID: EK000566323
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Gorenje mikrovalnu pećnicu MO20E1T4!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 01.05.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 529,99 €
Gorenje hladnjak N619EAXL4
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.04.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Gorenje hladnjak N619EAXL4
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 304 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 207 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 97 l |
| Potrošnja električne energije | 243 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 186 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 59 cm |
| Neto težina | 60 kg |
| Bruto težina | 69 kg |