Haier hladnjak HCR5919ENMPID EK000574471
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.599,00 €
Jamstvo: 2+5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Ovaj luksuzni Cube 90, hladnjak s četvero vrata ima različite završne detalje i dolazi u širini od 90 cm i različitim visinama od 180 cm do 190 cm. Opremljen je najboljim od Haierovih revolucionarnih Fresher Techs®, naših inovacija koje osiguravaju da će vaše namirnice duže ostati svježe. Hladnjaci Cube 90 serije 7 jamče savršeno očuvanje vaše hrane zahvaljujući specijaliziranim zonama, visokoj tehnologiji i drugim rješenjima u odjeljku hladnjaka i zamrzivača.
- INVERTER KOMPRESOR
- TOTAL NO FROST
- AIR SURROUND tehnologija - osigurava ravnomjernu raspodjelu hladnog zraka, sprječava isušivanje namirnica i održava svježinu, aromu i okus.
- FRESHER SHIELD tehnologija - smanjuje fluktuaciju temperature za 40%, čuva optimalne uvjete očuvanja namirnica, štedi energiju i produžuje svježinu hrane 2x duže.
- T-ABT® tehnologija koristi prirodna svojstva minerala turmalina i kordijerita kako bi eliminirala do 99.9% bakterija u protoku zraka hladnjaka, čime čuva okuse hrane i sprječava kontaminaciju.
- AUTO SET
- SUPER COOL / SUPER FREEZE - Pojačana snaga hlađenja/zamrzavanja; kod spremanja veće količine namirnica.
- MY ZONE - omogućuje prilagodbu temperature ladice
- Odjeljak za hlađenje: 3 police, 6 police na vratima, 1 MY ZONE ladica, 1 HUMIDITY BOX ladica - održava svježinu voća i povrća do 2x dulje putem HCS tehnologije koja automatski kontrolira razinu vlažnosti (oko 90%) i sprječava kondenzaciju.
- Odjeljak za zamrzavanje: 4 freez box ladice, 2 police (s uklonjivim pladnjem)
- Ukupna zapremnina: 528 L
- Zapremnina odjeljka za hlađenje: 354 L
- Zapremnina odjeljka za zamrzavanje: 174 L
- Razred energetske učinkovitosti: E klasa/ 329 kWh/godišnje
- Emisija buke: 38 dB/ C klasa
- Dimenzije: 1900 x 908 x 648 mm
- Neto težina: 120 kg
- Bruto težina: 130 kg
- Zemlja porijekla: Kina

Glavne značajke Haier hladnjak HCR5919ENMP:
E energetska klasa
Odabir Haierovih hladnjaka E klase znači uštedu energije, poboljšanje učinkovitosti rada i poštivanje okoliša. -20% potrošnje u odnosu na F klasu.
Mala dubina za bolje pristajanje u kuhinju
Mala dubina od 648 mm znači da se bolje uklapa u bilo koji kuhinjski namještaj standardne dubine, a istovremeno jamči goleme mogućnosti za pohranu.
Inovativna tehnologija za održavanje bez napora
Haierova vrlo inovativna tehnologija Total No Frost pametno sprječava stvaranje inja u vašem zamrzivaču, štiteći vašu smrznutu hranu i sprječavajući nepotreban gubitak energije. Sada nikada više nećete morati odmrzavati svoj zamrzivač. Održavanje vašeg zamrzivača nikada nije bilo tako jednostavno!
Tiho, učinkovito i brže hlađenje
Vrhunski inženjering koji je uložen u razvoj Haierovih inverter kompresora za hladnjake znači da su vibracije značajno smanjene tijekom njihovog rada, pa su manje bučni, dok i dalje pružaju izvanrednu energetsku učinkovitost i superbrzo hlađenje.
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Haier |
| Jamstvo | 2+5 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 528 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 354 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 174 l |
| Potrošnja električne energije | 329 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 190 cm |
| Širina | 90.8 cm |
| Dubina | 64.8 cm |
| Neto težina | 120 kg |
| Bruto težina | 130 kg |