Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense hladnjak RL3K370SAIDID EK000669925
Hisense hladnjak RL3K370SAIDID: EK000669925
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 779,99 €
- Cijena
- 665,00 €
Hisense hladnjak RL3K370SAID
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Hisense hladnjak RL3K370SAID
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Hladnjaci |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 372 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 347 l |
| Potrošnja električne energije | 114 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Da |
| Visina | 185.6 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 67 kg |
| Bruto težina | 76 kg |